Nasze Akcje

Nasze Akcje

Dni Porad

Już od ponad 10 lat w okresie kwiecień – czerwiec zapraszamy Państwa do sklepu firmowego na Dni Porad. Przedstawiciele wybranych firm udzielają porad ogrodniczych oraz przedstawiają Państwu ofertę produktów. Dni Porad to wyjątkowa okazja żeby porozmawiać bezpośrednio z producentami artykułów ogrodniczych jak i możliwość do indywidualnego omówienia problemów na które natrafili Państwo w swoich ogrodach.

W trakcie Dni Porad oferujemy dodatkowy rabat na wybrane produkty.

Udział w programie „Zielono Mi”

We wrześniu 2019r wzięliśmy udział w nagraniu programu „Zielono Mi” w którym opowiedzieliśmy jak przygotować się do jesiennych porządków w ogrodzie. Zaprezentowaliśmy tam między innymi narzędzia do zbierania liści, nawozy jesienne do wzmocnienia roślin na nadchodzący zimowy czas oraz cebulki kwiatowe, które w danym okresie się sadzi takie jak tulipany czy krokusy. Zapraszamy do obejrzenia „Zielono Mi” w telewizji Proart.

Polska w kwiatach”

Akcja prowadzona przez Pana Witolda Czuksanowa, który podczas wydarzeń w całym kraju zachęca Polaków do dbania o ogród i pokazuje w jaki sposób najlepiej to robić.

W maju 2019 roku Pan Witold odwiedził Ostrów Wielkopolski i wspólnie z firmą Ogrodnik oraz Urzędem Miasta, zaprosił mieszkańców do udziału w wydarzeniu. W trakcie spotkania oprócz wielu praktycznych informacji i ciekawostek, nie zabrakło konkursów z nagrodami. Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców naszego miasta.